Vi är Bäckegårds

Johan Nordlund

Johan Nordlund

VD / Försäljning Sverige / Inköp

johan@backegards.se

0371-781171

Andreas Sveningsson

Andreas Sveningsson

Ägare / Kvalitetsansvarig / Certifiering / Inköp

andreas@backegards.se

0371-781173

Frida Sveningsson

Frida Sveningsson

Ägare / Försäljningsansvarig

frida@backegards.se

0371-781179

Alexandra Bjelke

Alexandra Bjelke

Administration / Logistik

alexandra@backegards.se

0371-781172

Sami Skottestad

Sami Skottestad

Produktionschef

sami@backegards.se

072-5565355

Mathias Schleiff

Mathias Schleiff

Arbetsledare Betarp

mathias@backegards.se

Andreas Land

Andreas Land

Arbetsledare Lida

lannen@backegards.se

Kent Lundqvist

Kent Lundqvist

Måleriansvarig

kent@backegards.se

Roger Pettersson

Roger Pettersson

Verktygsansvarig

roger@backegards.se

0371-781176

Elisabeth Forsberg

Elisabeth Forsberg

Ekonomi

elisabeth@backegards.se

0371-781178

Våra öppettider är:

Måndag-torsdag 6:45-16:15
Fredag 6:45-13:05 Lida 13:15 Betarp
Frukost 9:40-10:00
Lunch 13:00-13:40
Semesterstängt v28-31

Vid lastning/lossning efter ordinarie arbetstid bokas det i god tid innan så personal säkert finns på plats

Besöksadress Lida:

Hestravägen 20, 333 77 Burseryd

info@backegards.se

Besöksadress Betarp:

Betarp Bäckegård, 333 78 Burseryd

info@backegards.se

Fakturaadress :

Hestravägen 20, 333 77 Burseryd

invoice@backegard.se

Ordermottagning/förfrågningar:

Växel 0371-781170

sales@backegards.se

U2A0857 Print